29 Жовтня, 2021

Якому плануванню квартири віддати перевагу?

Неважливо, купуєте ви помешкання з вільним плануванням або з уже зведеними міжкімнатними стінами, для початку вам потрібно з’ясувати для себе, як буде організований ваш житловий простір. Саме добре продумане планування квартири визначає комфорт майбутніх мешканців і дає можливість задіяти кожен квадратний метр простору з користю.
 
При пошуку нерухомості важливо враховувати наступні параметри:
• раціональність планування;
• просторість;
• віддаленість спальні від кухні і санвузла;
• розташування і розмір вікон;
• висоту стель;
• оптимальний розмір передпокою;
• наявність балкона.
 
Якщо ви молода сім’я з дітьми, то для вас ідеальним варіантом стане традиційне планування квартири. Воно передбачає відокремленість кожної кімнати, найбільша з яких використовується під вітальню, а менші – спальні. Особливістю цього планування є те, що кімнати є непрохідними, і кожна кімната має окремий вхід. Відокремлення кухні від вітальні є позитивним моментом, особливо коли діти активно грають і відпочивають у загальній кімнаті, це забезпечує максимальну безпеку під час ігор. Ще однією перевагою такого планування є особистий простір.
 
Квартира-студія – відмінний варіант для молодої подружньої пари. Однак, якщо є діти, то її можна розділити, щоб відокремити особистий простір батьків. Квартира такого планування виглядає просторішою та світлішою. У такій квартирі ви завжди перебуває в спільному житловому просторі з іншими співмешканцями, тому якщо ви живете не один, то подбайте про зонування. Вам доведеться виділити окремі зони так, щоб, займаючись своєю справою, мешканці не заважали один одному. В цьому випадку корисним стане локальне освітлення, ширми, та перестінки. Розмістіть ліжко максимально віддалено від кухонної зони. Так шум при готуванні їжі буде менше заважати тому, хто відпочиває. Крім того вам доведеться виділити зону для прийому гостей і робоче місце. Наприклад, можна відокремити стіл з комп’ютером від місця відпочинку за допомогою стелажа з книгами. Ідеальне планування квартири -студії має виглядати так: кухня межує з їдальнею, потім з робочою зоною, а потім з зоною відпочинку та зберігання.
 
Smart-квартира – економний раціональний вибір. Якщо практичність житлового простору є для вас пріоритетом – то компактна smart-квартира те, що ви шукали. Тут акцент робиться на функціональності житлового приміщення. Такий тип квартири – це житло площею 20-30 м2, де є невелика кухня, місце для відпочинку, роботи та прийому гостей, а також ванна кімната. Забудовник blago developer створив планування такого типу квартир для певної категорії мешканців: однієї людини або пари. Ці квартири є практичними впродовж усієї експлуатації.
 
Суміжне планування – універсальний варіант між комфортом і раціональністю. У цій квартирі є окрема спальня, а інші кімнати залишаються відкритими. Вітальню і кухню цієї квартири можна об’єднати в студію. У мешканців такої квартири завжди є окремі кімнати, тому житло зі студійним плануванням підходить не тільки для молодих людей чи сімейних пар, а й для сімей з дітьми. Таке планування використовується в звичайних дво- і трикімнатних квартирах, а також в просторих квартирах площею 100 кв. Об’єднання вітальні з кухнею відкривають перед вами можливості для втілення сміливих і нестандартних дизайнерських ідей. Наприклад, встановлення барної стійки між кухнею та вітальнею – робить планування цікавим, стильним та зручним.
 
Manhattan UP – новий сучасний житловий комплекс компанії blago developer, який представлений великим вибором квартир різного планування. Проект – досконале доповнення якісно нового, спланованого в деталях, наймасштабнішого району для комфортного, щасливого життя, роботи й відпочинку. Тут поєднуються незалежність, стиль, сервіс високого рівня, найсучасніші технології та розвинута власна інфраструктура, що сміливо додає Район Manhattan Up до переліку найпрестижніших районів західної України.