24 Січня, 2022

Як обрати ідеальну квартиру?

Для кожного ідеальна квартира виглядає по-різному. Комусь пріоритетною є площа, комусь — інфраструктура, щоб і школа була поруч, і дитячий садок, і до торгового центру можна рукою сягнути. А хтось мріє про відкриту терасу або світлу простору лоджію для вечірніх посиденьок. Яка вона, ідеальна квартира, і як її обрати серед великої кількості пропозицій — читайте в статті.
 
Рішення про купівлю квартири – це лише перший крок, із якого починається довготривалий процес пошуку та подальшої купівлі нерухомості. Він може зайняти багато часу, а все через те, ми не завжди маємо розуміння того, що шукаємо. Рекомендуємо під час вибору житла керуватися об’єктивними критеріями:

  1. Одним із головних критеріїв є – місце розташування. Добре обдумайте, де ви хотіли б мешкати. Виберіть район, що відповідає вашим очікуванням, плану руху громадського транспорту або доступу автомобілем до важливих для вас місць. Це околиця міста, де тихо і затишно чи гамірний центр, де постійно рух та шум?
  2. Інфраструктура – не менш важливий критерій. Що знаходиться поруч з будинком, як близько розташована аптека чи достатньо місця для паркування авто. Для багатьох сімей із дітьми визначальним є наявність поруч ясел, дитячих садків і шкіл. У кожного різні вимоги.
  3. Поверх. Обираючи квартиру, обдумайте заздалегідь, на якій висоті ви хочете жити. Деяким людям не подобаються перші поверхи через ризик пограбування або шум, інші не хочуть підійматися сходами на верхній поверх. Хтось же навпаки, шукає як найвище, щоб насолоджуватися місцевими краєвидами.
  4. Площа оселі та планування. В залежності від потреб і планів на майбутнє ви повинні подумати про кількість кімнат та загальну площу. Найкраще орієнтуватися на планування житла та розмір кімнат. В залежності від кількості співмешканців та того, як ви використовуєте прості квартири ви можете обрати маленьку однокімнатну квартиру на двох з просторою кухнею студією або ж велику трикімнатну квартиру з окремими спальнею, дитячою кімнатою, вітальнею та роздільною ванною.
  5. Додатковий простір. Поширеним критерієм при виборі квартири є наявність балкона, лоджії чи тераси, а також спільна зона відпочинку для мешканців. Варто звернути увагу і на паркомісце. Наприклад, Manhattan Up, район який входить переліку найпрестижніших районів західної України пропонує своїм майбутнім мешканцям велику кількість паркомісць з цілодобовою охороною та відеоспостереженням.
  6. Наявність тварин. Для любителів тварин при виборі квартири дуже важливий комфорт домашнього улюбленця. Прочитайте регламент, затверджений учасниками громади. Для таких власників важливо розміщення поблизу парку чи прогулянкової зони для власників собак.
  7. Ціна. Насправді всі перераховані вище критерії значною мірою залежать від ціни, яку ви готові заплатити за квартиру. Звичайно, не варто купувати не той будинок лише тому, що він дешевий. Компанія blago developer пропонує великий вибір квартир різної площі та ціни, а менеджери з продажу люб’язно допоможуть обрати ідеальну для вас квартиру в кращих районах Івано-Франківська.

Оцініть важливість кожного критерію та виберіть той, який важливий для вас. Іноді виявляється, що замість великої тераси краще мати невелику лоджію, яка не тільки візуально збільшить кімнату, але й додасть додатковий простір для вашого комфортного життя. Купити ідеальну квартиру в Івано-Франківську можна у сучасному житловому районі Manhattan Up. Цей наймасштабніший район Івано-Франківська матиме безліч переваг та поєднує незалежність, стиль, сервіс високого рівня, найсучасніші технології та розвинуту власну інфраструктуру.