18 Листопада, 2021

Переваги квартир з панорамними вікнами

Великі вікна завжди вважалися окрасою житла. Ще 70 років назад будинки з панорамним склінням вважалися елітними та свідчили про певний статус власників. Часи змінилися, а квартири з великими вікнами актуальні до тепер.

Великі вікна як тренд
В наш час змінилися вимоги до новобудов. Все більше людей готові доплачувати за додаткові зручності та естетичне наповнення. Зараз ціняться квартири, які добре освітлюються і з яких відкриваються чудові краєвиди. Тому забудовники часто використовують панорамні вікна у своїх проєктах.
 
Таке архітектурне рішення має свої особливості. По-перше, панорамні вікна займають велику частину стіни. По-друге, таке скління розширює можливості інтер’єрного оформлення. Великі вікна приваблюють усіх покупців квартир і нерідко являються ключовим фактором вибору житла.
 
Переваги панорамного скління

  1. Суттєве збільшення природного освітлення. Більша площа скління збільшує рівень освітленості у квартирі, що важливо для здоров’я та психологічного стану.
  2. Красиві види на річку, озеро, паркову зону чи на навіть на все місто. Неймовірні краєвиди з вікна завжди надихатимуть.
  3. Головний елемент інтер’єру. Великі вікна можна красиво обіграти у будь-якому стилі.
  4. Візуальний ефект. Завдяки великим вікнам помешкання здається більшим та ширшим.

Як оформити квартиру з великими вікнами
Дизайнери пропонують великий вибір цікавого облаштування такої квартири. Поруч з вікнами можна зробити місце для дозвілля чи роботи. Також вдалим рішенням є організація зони для чаювання.
 
Доведено, що робоче місце, облаштоване одразу біля вікна, сприяє плідній та ефективній праці. Неймовірні види здатні надихати на успішні результати. Також поруч з вікнами можна розмістити зручне крісло чи пуф, а збоку поставити полицю з книгами. Читання з видом на вечірнє місто приноситиме особливе задоволення.
 
Окрему увагу слід приділити оформленню самого вікна. За бажанням, можна повісити розкішні штори або ролети, щоб у разі необхідності сховатися від яскравого сонця чи, навпаки, відкрити вікна для повнішого освітлення.
 
Компанія blago developer успішно реалізує панорамне скління у своїх житлових комплексах. Для прикладу, це рішення вдало втілене у наймасштабнішому районі Manhattan UP, що розташований поруч з озером. Мешканці будинків матимуть змогу щодня спостерігати за містом та природою з вікон власної квартири.
 
Переконатися у перевагах панорамного скління можна, завітавши у район Manhattan UP. Менеджери проведуть екскурсію по території та детально проконсультують.
 
Записатися на огляд та отримати будь-яку іншу інформацію про Manhattan UP можна за телефоном: (067) 783-45-07