01 Листопада, 2021

Квартири з терасами в Івано-Франківську. Де їх шукати?

Довгий час тераси були перевагою приватних будинків. Проте в сучасних житлових районах, крім балконів і лоджій, забудовники передбачають і відкриті майданчики у квартирах. Відкриті тераси – сьогодні стали трендом, не тільки змінюючи зовнішній вигляд новобудов, але і змінюючи саму квартиру. Де знайти квартиру з терасою в Івано-Франківську, читайте далі в статті.
Для деяких людей тераса дозволяє зробити окремий куточок на відкритому повітрі для релаксу. Хтось робить власний оазис з безліччю рослин і декоративних елементів. Для інших тераса стає ідеальним місцем для сніданку та романтичної вечері. Власна тераса дозволяє власнику квартири створити затишний простір, де можна насолоджуватися неперевершеним видом на місто і невимушено проводити час.
Оскільки забудовники відстежують останні тренди будівництва, то на ринку нерухомості з’являється все більше житлових комплексів із величезними терасами та панорамними вікнами. Квартиру з власною терасою можна придбати у наймасштабнішому районі Manhattan UP від забудовника blago developer. Сучасні новобудови з терасами будуються у найкрасивішій частині Івано-Франківська – поруч з міським озером. Квартири з терасами будуть розташовані у кожному будинку, а їхні власники зможуть насолоджуватися природою, свіжим повітрям та красивим видом на місто.
 
Житловий район Manhattan UP передбачає будівництво 6 кварталів із сучасними просторими дворами з бульварами та алеями. На території району буде уся необхідна інфраструктура для щоденного комфорту його мешканців.