25 Серпня, 2021

Купівля квартири в Івано-франківську: на що звернути увагу?

Незалежно від того, хто ви й де б ви знаходитесь, одного разу вам знадобиться власна квартира. Ви можете шукати житло в Івано-Франківську на веб-сайті, дошці оголошень, розділі газет, форумі чи сторінках Facebook.
 
Всім добре відомо, що квартири в новобудовах мають плюси і мінуси. Не забувайте, що в Івано-Франківську більшість новобудов пропонує різноманітні функціональні планування, просторі та комфортні кімнати та покращені передові комунікації, але інфраструктура не завжди може відповідати вашим вимогам. Тому вам потрібно надати пріоритет надійному забудовнику. Таким є blago developer.. Це одна з найбільших будівельних компаній на заході України, яка працює на ринку нерухомості більше ніж 19 років!
 
Уважно проаналізувавши перелік вимог до квартири, слід уважно розглянути свої фінансові можливості і правильно розрахувати варіанти, які вам підходять. Адже в деяких випадках реальність може сильно відрізнятися від ідеалу. Якщо ви не можете дозволити собі 100% платежу, blago developer надає своїм клієнтам розтермінування.
 
Важливими факторами при покупці квартири є збір пакетів документів, огляд квартири та підписання договору. Тут вам знадобиться час, велика увага та терпіння. Менеджер з продажу зможе вам допомогти в цих питаннях. Вони нададуть ретельну консультацію, проведуть оглядини та сформують необхідні пакети документів. Тільки оглянувши потенційне житло, ви зможете визначити рівень комфорту проживання. Дізнатись про шляхи заїзду до будинку, стан під’їзду, кількість квартир на поверсі та сусідів.
 
Покупці, які не поспішають переїжджати в нову квартиру і готові чекати, віддають перевагу квартирі на ранній стадії будівництва. Перевага цієї покупки в тому, що вона дозволяє заощадити до 30% вартості.
 
В Івано-Франківську можна купити квартири в новобудовах на різних етапах будівництва. Серед них – житлові проекти, які вже розпочалися, та проекти, які перебувають на старті будівництва. Забудовник blago developer не тільки надає своїм клієнтам великий вибір квартир, а й забезпечує хороші ціни. Купівля квартири на початку будівництва істотно заощадить гроші, і дасть можливості вибрати квартиру, розташовану на бажаному поверсі та бажаному краєвиді. Наприклад, розпочався продаж квартир в сучасному житловому районі Manhattan Up. Це наймасштабніший район Івано-Франківська, який буде складатися з 6 унікальних кварталів з неймовірними бульварами та фонтанами.