02 Грудня, 2021

Коли найкраще купувати нерухомість?

Коли найкраще купувати квартиру? Вдала покупка нерухомості залежить від багатьох чинників. Основне — це купувати квартиру тоді, коли дійсно є потреба. Співвідношення між попитом і пропозицією безпосередньо впливає на ціни. Розуміння ринку нерухомості допоможе передбачити, що станеться з цінами на житло найближчим часом. Коли найкраще купувати квартиру будемо розбиратись далі.
Якщо питання житла стоїть гостро і вам потрібно швидко кудись перевести речі, то сподіватись на сезоні знижки та розтермінування не вийде. Найкращим варіантом для вас буде готова квартира. Дешевше обійдеться квартира на старті будівництва. В Івано-Франківську можна купити квартири в новобудовах на різних етапах будівництва. Наприклад, недавно розпочалось будівництво сучасного житлового району Manhattan Up. Це наймасштабніший район Івано-Франківська, який буде складатися з 6 унікальних кварталів.
На покупку квартири впливає сезонність. В один час року пропозиція на ринку нерухомості збільшується, а покупців мало, а в інший попит дуже великий, а пропозиція – низька!
 
Наприклад, навесні кількість пропозицій досягає максимальних значень і покупцям є з чого вибирати. Попереду літо і це гарний час для ремонту. Літо вважають сприятливим періодом купівлі нерухомості. В цей час безперешкодно можна оглянути якнайбільше нерухомості. Узимку цьому можуть перешкодити погодні умови.
 
Зима – це ідеальний час для покупки житла в новобудові. Купівля квартири взимку вигідна інвестиція, в цей час забудовники пропонують клієнтам привабливі ціни при купівлі житла в грудні і січні.
Купуючи житло взимку, ви маєте чудову можливість перевірити:
 
• наскільки в квартирі тепло;
• якість утеплення дверей, вікон;
• роботу комунальних служб.
 
Як бачите, купівля – нелегка справа. І без допомоги фахівців розібратися з усіма його нюансами буде дуже нелегко. Тому для своєї ж безпеки звертайтеся до перевірених будівельних компаній та купуйте нерухомість від забудовника.